Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 09.03.2011 17:28:22 

Nemecký ovčiak

Ciro
Ciro...dátum narodenia 8.3.2007
 
 
Ciro je pes s predpokladmi na všestranné využitie, či už pri športovej , alebo pri služobnej a záchranárskej  kynológii. Je to mohutný, veľký pes s perfektnými pracovnými vlohami, výborne ovládatelný, kontaktný k iným psom,výborný aportér ( nie však typický  aporťák pri NO ) Ciro je pes zatial vo výcviku, ale venujem sa mu naplno ..... 
Ciro a revírovanie :  dobré vypracovanie revíru ( obiehanie plent )  dobré vyštekávanie figuranta.... nenapadá , ale potrebujeme dotiahnuť vytrvalé označenie figuranta.
Vytrvalo pripravujem Cira na ZM. Trocha som zanedbal stopy, ale počasie sa konečne umúdrilo a tak si dnes precvičíme poslušnosť a spravíme krátku stopu.
Sústredene pokračujeme v tréningu, Ciro pekne reaguje na chytanie kože  a peška, zatial má pekné a plné zákusy, vytvalé vyštekávanie pri revírovaní sa výrazne zlepšilo , čo sa týka poslušnosti a chôdze tak pracujeme na precíznejšom prisadávaní ako aj na zrýchlení ostatných cvikov.... Počasie nám naopak nepraje pri nácviku a umocňovaní stôp...  ( plne si uvedomujem , ako veľmi nám chýbajú kvalitní figuranti.. )  
 
 
                                                    
                    Ciro 
                             
 
               
TOPlist